Rezultatet e kërkimit

Rezultatet e kërkimit për xiaomi redmi note 8t

1-2 nga 2 telefona

Telefona
Karakteristikat kryesore
Veçanti
Çmimi
 • Xiaomi Redmi Note 8T Stellar Blue

  Xiaomi Redmi Note 8T Stellar Blue
  • Ekrani 6.3"
  • Memorie e brenshme 64 GB
  • Memorie RAM 4 GB
  • Kamera Quad 48 MP, 8 MP, 2 MP, 2MP
  Shiko më tepër detaje...
  • Lundrimi

  • Foto dhe video

  • Lojra

  • Shoqërohu

 • Xiaomi Redmi Note 8T Moonshadow Grey

  Xiaomi Redmi Note 8T Moonshadow Grey
  • Ekrani 6.3"
  • Memorie e brendshme 64 GB
  • Memorie Ram 4 GB
  • Kamera Quad 48 MP, 8 MP, 2 MP, 2MP
  Shiko më tepër detaje...
  • Lundrimi

  • Foto dhe video

  • Lojra

  • Shoqërohu