Rezultatet e kërkimit

Rezultatet e kërkimit për xiaomi redmi note 8pro

1-2 nga 2 telefona

Telefona
Karakteristikat kryesore
Veçanti
Çmimi
 • Xiaomi Redmi Note 8 Pro Grey

  Xiaomi Redmi Note 8 Pro Grey
  • Ekrani 6.53"
  • Memorie e brendshme 64GB
  • Kamera Quad 64MP/8MP/2MP/2MP
  Shiko më tepër detaje...
  • Lundrimi

  • Foto dhe video

  • Lojra

  • Shoqërohu

 • Xiaomi Redmi Note 8 Pro Blue

  Xiaomi Redmi Note 8 Pro Blue
  • Kamera Quad 64MP, 8MP, 2MP, 2MP
  • Memorie 64GB
  • Memorie RAM 6GB
  • Ekrani 6.53"
  Shiko më tepër detaje...
  • Lundrimi

  • Foto dhe video

  • Lojra

  • Shoqërohu