Rezultatet e kërkimit

Rezultatet e kërkimit për samsung galaxy a10

1-1 nga 1 telefona

Telefona
Karakteristikat kryesore
Veçanti
Çmimi
 • Samsung Galaxy A10

  Samsung Galaxy A10
  • Ekrani 6.2
  • Kamera 13MP
  • Memorie 32GB
  • Memorie RAM 2GB
  Shiko më tepër detaje...
  • Lundrimi

  • Foto dhe video

  • Lojra

  • Shoqërohu

  • Çmimi përfshin TVSH
  • 15900 00 Lekë

  • 14900 00 Lekë

  • Produkt i shitur

  • Shto në shportë