Rezultatet e kërkimit

Rezultatet e kërkimit për alcatel 1s

1-1 nga 1 telefona

Telefona
Karakteristikat kryesore
Veçanti
Çmimi
 • Alcatel 1S

  Alcatel 1S
  • Ekrani 5.5"
  • Memorie e brendshme 32 GB
  • Kamera parësore 13 MP
  Shiko më tepër detaje...
  • Lundrimi

  • Foto dhe video

  • Lojra

  • Shoqërohu