Xiaomi Redmi Note 8T Stellar Blue

Veçanti

 • Lundrimi

 • Foto dhe video

 • Lojra

 • Shoqërohu

Karakteristikat kryesore

 • Ekrani 6.3"

 • Memorie e brenshme 64 GB

 • Memorie RAM 4 GB

 • Kamera Quad 48 MP, 8 MP, 2 MP, 2MP

 •  

   

   

   

   

   

   

  Xiaomi Redmi Note 8T Stellar Blue
  Çmimi përfshin TVSH
 • 22100 00 Lekë

 • Në gjendje