Xiaomi Redmi Note 8 Pro Grey

Veçanti

 • Lundrimi

 • Foto dhe video

 • Lojra

 • Shoqërohu

Karakteristikat kryesore

 • Ekrani 6.53"

 • Memorie e brendshme 64GB

 • Kamera Quad 64MP/8MP/2MP/2MP

 •  

   

   

   

   

   

   

  Xiaomi Redmi Note 8 Pro Grey
 • Xiaomi Redmi Note 8 Pro Grey
  Çmimi përfshin TVSH
 • 28900 00 Lekë

 • 27900 00 Lekë

 • Në gjendje