Xiaomi Redmi Note 8 Pro Blue

Veçanti

 • Lundrimi

 • Foto dhe video

 • Lojra

 • Shoqërohu

Karakteristikat kryesore

 • Kamera Quad 64MP, 8MP, 2MP, 2MP

 • Memorie 64GB

 • Memorie RAM 6GB

 • Ekrani 6.53"

 •  

   

   

   

   

   

   

  Xiaomi Redmi Note 8 Pro Blue
 • Xiaomi Redmi Note 8 Pro Blue
  Çmimi përfshin TVSH
 • 27900 00 Lekë

 • Sasi e limituar