Xiaomi Redmi 8A Black

Veçanti

 • Lundrimi

 • Foto dhe video

 • Lojra

 • Shoqërohu

Karakteristikat kryesore

 • Ekrani 6.2"

 • Memorie 32GB

 • Memorie RAM 2GB

 • Kamera 12 MP

 •  

   

   

   

   

   

   

   

    +1GB/12 muaj
  Xiaomi Redmi 8A Black
 • Xiaomi Redmi 8A Black
  Çmimi përfshin TVSH
 • 14400 00 Lekë

 • 12900 00 Lekë

 • Në gjendje