Xiaomi Redmi 7A

Veçanti

 • Lundrimi

 • Foto dhe video

 • Lojra

 • Shoqërohu

Karakteristikat kryesore

 • Ekrani 5.45"

 • Kamera parësore 13 MP

 • Memorie e Brendshme 16 GB

 •  

   

   

   

   

   

   

   

    +1GB/12 muaj
  Xiaomi Redmi 7A
 • Xiaomi Redmi 7A
 • Xiaomi Redmi 7A
  Çmimi përfshin TVSH
 • 11600 00 Lekë

 • 10900 00 Lekë

 • Produkt i shitur

 • Shto në shportë