Xiaomi Mi A2 Lite

Veçanti

 • Lundrimi

 • Foto dhe video

 • Lojra

 • Shoqërohu

Karakteristikat kryesore

 • Open Box

 • Ekrani 5.8"

 • Kamera parësore 12MP

 • Memorie e brendshme 32GB

 •  

   

   

   

   

   

   

   

    +1GB/12 muaj
  Xiaomi Mi A2 Lite
 • Xiaomi Mi A2 Lite
 • Xiaomi Mi A2 Lite
  Çmimi përfshin TVSH
 • 19200 00 Lekë

 • 17500 00 Lekë

 • Në gjendje