Samsung Tab3 3G 10”

Pajisje Open Box

Veçanti

 • Lundrimi

 • Foto dhe video

 • Lojra

 • Shoqërohu

Karakteristikat kryesore

 • Ekran 10"

 • RAM 1GB

 • Memorie 16GB

 • Open box

 •  

   

   

   

   

   

   

   

    -63% ULJE
  Samsung Tab3 3G 10”
  Çmimi përfshin TVSH
 • 20900 00Lekë

 • Në gjendje