Samsung Galaxy Grand Prime

Kamera fantastike!

Veçanti

 • Lundrimi

 • Foto dhe video

 • Lojra

 • Shoqërohu

Karakteristikat kryesore

 • Open Box

 • Ekran 5”

 • Kamera 8 MP

 • v4.4.4 (KitKat)

 •  

   

   

   

   

   

   

   

    +3GB/12 muaj
  Samsung Galaxy Grand Prime
 • Samsung Galaxy Grand Prime
 • Samsung Galaxy Grand Prime
  Çmimi përfshin TVSH
 • 12000 00 Lekë

 • Në gjendje