Samsung Galaxy A20e

Veçanti

 • Lundrimi

 • Foto dhe video

 • Lojra

 • Shoqërohu

Karakteristikat kryesore

 • Ekrani 5.8

 • Kamera 13/5MP

 • Memorie 32GB

 • Memorie RAM 3GB

 •  

   

   

   

   

   

   

   

    +5GB/12 muaj
  Samsung Galaxy A20e
 • Samsung Galaxy A20e
 • Samsung Galaxy A20e
  Çmimi përfshin TVSH
 • 21900 00 Lekë

 • 20800 00 Lekë

 • Produkt i shitur

 • Shto në shportë