Samsung Galaxy A10

Veçanti

 • Lundrimi

 • Foto dhe video

 • Lojra

 • Shoqërohu

Karakteristikat kryesore

 • Ekrani 6.2

 • Kamera 13MP

 • Memorie 32GB

 • Memorie RAM 2GB

 •  

   

   

   

   

   

   

   

    +3GB/12 muaj
  Samsung Galaxy A10
 • Samsung Galaxy A10
 • Samsung Galaxy A10
  Çmimi përfshin TVSH
 • 17900 00 Lekë

 • 17000 00 Lekë

 • Produkt i shitur

 • Shto në shportë