Leagoo Z9

Veçanti

 • Lundrimi

 • Foto dhe video

 • Lojra

 • Shoqërohu

Karakteristikat kryesore

 • Ekrani 5.0"

 • Kamera 5MP

 •  

   

   

   

   

   

   

   

    +2GB/12 muaj
  Leagoo Z9
 • Leagoo Z9
 • Leagoo Z9
  Çmimi përfshin TVSH
 • 7900 00 Lekë

 • 7500 00 Lekë

 • Produkt i shitur

 • Shto në shportë