Huawei Ascend Mate 7

Pajisje Open Box

Veçanti

 • Lundrimi

 • Foto dhe video

 • Lojra

 • Shoqërohu

Karakteristikat kryesore

 • Open Box

 • Ekran 6"

 • Kamera 13MP

 •  

   

   

   

   

   

   

   

    +1GB/12 muaj
  Huawei Ascend Mate 7
 • Huawei Ascend Mate 7
 • Huawei Ascend Mate 7
  Çmimi përfshin TVSH
 • 25000 00 Lekë

 • 13500 00 Lekë

 • Në gjendje