HTC Desire 510

elegant

Veçanti

 • Lundrimi

 • Foto dhe video

 • Lojra

 • Shoqërohu

Karakteristikat kryesore

 • Open Box

 • Kamera 5MP

 • RAM 1GB

 • Memorie e brendshme 8GB

 •  

   

   

   

   

   

   

   

    -31% ULJE
  HTC Desire 510
 • HTC Desire 510
  Çmimi përfshin TVSH
 • 8900 00Lekë

 • Në gjendje