Alcatel Pixi 4 5"

Pajisje Open Box

Veçanti

 • Lundrimi

 • Foto dhe video

 • Lojra

 • Shoqërohu

Karakteristikat kryesore

 • Open Box

 • Kamera 8MP

 • Memorie e brendshme 8GB

 • Android OS V6.0

 •  

   

   

   

   

   

   

   

   3GB/12muaj ULJE
  Alcatel Pixi 4 5"
 • Alcatel Pixi 4 5"
 • Alcatel Pixi 4 5"
  Çmimi përfshin TVSH
 • 10900 00 Lekë

 • Sasi e limituar